KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12409049
nr 1240 9049
Fred Stauffer
(1892-1980), Schweiz
Oljemålning, Hamnmotiv. Signerad. Olja på pannå, 60x90 cm
Fred Stauffer, bildkonstnär född 1892, död 1980.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 11 mars 2019
kl 19:22:01
7/3 02:57:47