KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12409049

nr 1240 9049

Fred Stauffer

(1892-1980), Schweiz

Oljemålning, Hamnmotiv. Signerad. Olja på pannå, 60x90 cm

Fred Stauffer, bildkonstnär född 1892, död 1980.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 11 mars 2019
kl 19:22:01

7/3 02:57:47 1      Vinnande bud

Fred Stauffer

Läs mer om Fred Stauffer